Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

3areas.pl - po dobrej stronie Warszawy

Gmina Dąbrówka dzięki dogodnemu położeniu przy drodze ekspresowej S8, posiada atrakcyjne tereny inwestycyjne. Od wielu lat Urząd Gminy Dąbrówka podejmuje starania w promowaniu tych możliwości, czego efektem są już działające firmy.
Ikona

Obecnie trasa S8 jest rozbudowywana na odcinku Kobyłka - Radzymin oraz trwa przebudowa DK 8 do parametrów trasy „S” od Wyszkowa w kierunku Białegostoku. Rozbudowy te poprawiają potencjał inwestycyjny na terenach leżących wzdłuż tej trasy. Dlatego w tym roku podjęto współprace z sąsiednimi gminami Radzyminem i Kobyłką które również dysponują takimi terenami ale różniącymi się od siebie pod względem przeznaczenia, co sprawia że we wspólnej promocji nie konkurują a uzupełniają się. Wspólna oferta jest dużo atrakcyjniejsza i dotrze do większej ilości inwestorów.

Projekt został pozytywnie odebrany przez środowisko inwestorskie, swoją premierę miał 12 kwietnia, podczas kobyłkowskiego spotkania dla inwestorów „Śniadanie z biznesem”. Oficjalnie mówiono o inicjatywie, zaprezentowano  logotyp i założenia „3areas.pl”. Wspólna inicjatywa 3 gmin wzbudziła ogromne zainteresowanie  na targach inwestycyjnych, w których uczestniczyli reprezentanci Dąbrówki, Radzymina i Kobyłki. Pod hasłem „Po dobrej stronie Warszawy” zachęcali do inwestycji na terenach „3areas.pl”.  Pierwsze odbyły się w dniach 21-23 kwietnia-podczas Investate Poland w  PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie, kolejne 26-27 kwietnia podczas Real Connect 2017 w Warszawskim Centrum Expo XXI w Warszawie.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.3areas.pl


Strona oglądana 1957 razy.