Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Sportowy dzień dziecka 2017

W tym roku święto najmłodszych w Gminie Dąbrówka zaczęliśmy obchodzić już 28.05.2016r. w niedzielę. Na kompleksie sportowym od godziny 10.00 do 13.30 przedstawiciele wszystkich naszych szkół pod opieką nauczycieli brali udział w rywalizacji sportowej w grach zespołowych. Frekwencja oraz pogoda dopisały na przysłowiową piątkę. W SPORTOWYM DNIU DZIECKA udział wzięło ponad 170 dzieci.
Ikona
W hali sportowej przy Publicznym Gimnazjum im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrówce, które było gospodarzem imprezy, odbywały się zawody piłki siatkowej. Boisko wielofunkcyjne tym razem posłużyło do turnieju koszykarskiego, zaś boisko trawiaste przy Urzędzie Gminy służyło rozgrywkom piłkarskim oraz grom i zabawom najmłodszych uczestników. Emocji sportowych nie brakowało także kibicom przybyłym w tym dniu, aby wspierać  najmłodszych uczestników. Po aktywnie spędzonym czasie przyszła pora na posiłek regeneracyjny w postaci zupy pomidorowej oraz cieszące się dużym powodzeniem w tym upalnym dniu lody. Po krótkim odpoczynku na scenie pod Urzędem Gminy nastąpiła dekoracja medalami uczestników sportowych zmagań. Zawodnicy biorący udział w zawodach otrzymali pamiątkowe medale, a ich opiekunowie okazałe puchary. W imieniu wójta Gminy Dąbrówka medale i puchary wręczał Przewodniczący Rady Gminy dąbrówka pan Marcin Kaczmarczyk.
Podsumowując, bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział. Duża frekwencja jest najlepszą nagrodą dla organizatorów. Najmłodszym jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego, żeby uśmiech i pasja do sportu nigdy nie zanikała.

Strona oglądana 857 razy.