Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ JADWISIN 2017 R.

W dniu 27 sierpnia zespół Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „MUKS Dąbrówka” udał się na turniej piłkarski do Jadwisina.
Ikona
Turniej ten stanowił ostatni etap w przygotowaniach młodych zawodników do sezonu ligowego. Do turnieju zgłosiliśmy trzy zespoły kategoria 2010-09, kategoria 2008, kategoria 2006. Naszym zespołom przyszło się zmierzyć z takimi zespołami jak: KS Legionowo Legionovia, KS Piaseczno, Sokół Serock, FDA Wieliszew. Graliśmy równocześnie na dwóch boiskach, dzięki czemu jedni walczyli na boisku a zawodnicy, którzy odpoczywali, głośno dopingowali swoich kolegów. Bardzo miłą niespodziankę sprawiła nam grupa chłopców w kategorii 2008, zajmując pierwsze miejsce. Najskuteczniejszym zawodnikiem w tej grupie był Norbert Augustyniak strzelec 5 bramek. Warto dodać, że ten zespół już od września będzie reprezentował naszą gminę w rozgrywkach mazowieckiej ligi orlików. Dużym zaskoczeniem była również bardzo dobra gra chłopców w kategorii 2009-10. Nasi najmłodsi zawodnicy byli bardzo blisko zwycięstwa w turnieju. Niestety przegrana 1:2 z zespołem Sokoła Serock zepchnęła naszych młodych piłkarzy na drugie miejsce. Jednak obiektywnie patrząc na grę tych zawodników, jesteśmy bardzo zadowoleni z dużych postępów, jakie zrobili nasi młodzi zawodnicy, w tak krótkim czasie. Najskuteczniejszym strzelcem tej grupy piłkarzy został Maksymilian Gawroński - 5 bramek. Nasza najstarsza grupa 2006 po bardzo zaciętej i pełnej emocji rywalizacji ostatecznie zajęła trzecie miejsce. Na ich usprawiedliwieni powiem tylko, że w tej kategorii reprezentowali nasz zawodnicy urodzeni w roku 2007 oraz 2008. Pomimo że przyszło zmierzyć im się z zawodnikami starszymi o rok, a w niektórych przypadkach nawet dwa lata, to w trakcie gry tej różnicy nie było widać. Na zakończenie turniej obejrzeliśmy mecz Orłów Górskiego, z którymi po meczu nasi zawodnicy przybili piątkę. Bogatsi o medale plecaki z nagrodami oraz piłki zmęczeni, ale szczęśliwi wracamy do domu.
Z TEGO MIEJSCA CHCIELIBYŚMY SERDECZNIE PODZIĘKOWAĆ WÓJTOWI GMINY PANU RADOSŁAWOWI KORZENIEWSKIEMU ZA ZAPEWNIENIE TRANSPORTU AUTOKAROWEGO NA TURNIEJ.

Strona oglądana 561 razy.