Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

OTWARCIE PUNKTU PRZYJĘĆ INTERESANTÓW DZIELNICOWEGO W DĄBRÓWCE

Mieszkańcy gmina Dąbrówka w powiecie wołomińskim, już od jutra będą mogli spotkać się ze swoją dzielnicową - asp. szt. Sylwią Borzymek bezpośrednio na terenie, który jest obsługiwany przez policjantkę. W ramach realizowanego programu „Dzielnicowy bliżej nas” oraz zawartej pomiędzy Wójtem gminy Dąbrówka a Komendantem Stołecznym Policji, umowy użyczenia pomieszczeń należących do gminy, dziś nastąpiło przekazanie kluczy do lokalu, w którym w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 10 – 13 interesantów przyjmować będzie dzielnicowa. Klucze oraz pomieszczenie zostały przekazane w obecności kierownictwa Komisariatu Policji w Radzyminie oraz I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie.
Ikona
Komendant Komisariatu Policji w Radzyminie nadkom. Rafał Trzaskoma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców gminy Dąbrówka, podległej terytorialnie pod komisariat w Radzyminie, oraz realizując program „Dzielnicowy bliżej nas”, którego głównym założeniem jest ułatwienie kontaktu dzielnicowego z mieszkańcami, wspólnie z władzami samorządowymi gminy Dąbrówka wypracowali porozumienie, na podstawie którego została zawarta pomiędzy Wójtem gminy Dąbrówka – Radosławem Korzeniewskim a Komendantem Stołecznym Policji umowa użyczenia lokalu wraz ze sprzętem biurowym, komputerowym, drukarką, dostępem do internetu z przeznaczeniem jako „Punkt przyjęcia interesantów dzielnicowego rejonu gminy Dąbrówka”.

Dziś w obecności I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie mł. insp. Leszka Czaplickiego, Komendanta KP Radzymin nadkom. Rafała Trzaskoma, Z-cy KP Radzymin kom. Marcina Sycik, w imieniu Wójta gminy Dąbrówka, zastępcy Wójta Zenona Zadrożnego oraz Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrówce Jacka Jeziórskiego przekazali asp. szt. Sylwii Borzymek klucze do lokalu, w którym dzielnicowa będzie przyjmować interesantów – mieszkańców gminy Dąbrówka.

Teraz dzięki zawartemu porozumieniu oraz bezpłatnej umowy użyczenia pomieszczenia dla potrzeb punktu przyjęcia interesantów dzielnicowego, mieszkańcy gminy Dąbrówka będą mogli szybciej nawiązać bezpośredni kontakt ze swoją dzielnicową, zgłosić swoje problemy i potrzeby związane z poprawą bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania, bez konieczności odwiedzania komisariatu w Radzyminie, który terytorialnie obejmuje swoim zasięgiem teren gminy Dąbrówka.

Dzielnicowa rejonu gminy Dąbrówka – asp. szt. Sylwia Borzymek przyjmuje mieszkańców gminy Dąbrówka oraz sołectw w punkcie przyjęć interesantów dzielnicowego w Dąbrówce przy ul. T. Kościuszki 14 w budynku tzw. „Agronomówce” (wejście od strony Urzędu Gminy Dąbrówka) w każdy poniedziałek i piątek w godzinach 10-13.

Kontakt telefoniczny do dzielnicowej – 600 997 212, kontakt email: dzielnicowy.radzymin5@ksp.policja.gov.pl

Zapraszamy mieszkańców gminy Dąbrówka do osobistego kontaktu z asp. szt. Sylwią Borzymek, która już od jutra będzie dyżurować w punkcie przyjęć interesantów dzielnicowego w Dąbrówce.

ts


Strona oglądana 1272 razy.