Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Rejsy katamaranami ALBATROS po Bugu i Narwi

Stowarzyszenie na Rzecz Promocji i Rozwoju Zalewu Zegrzyńskiego uruchomiło 1 czerwca br. rejsy pasażerskie po Bugu i Narwi tzw. katamaranami. Statki turystyczne ALBATROS 1 i ALBATROS 2 będą odbywać rejsy do końca wakacji, we wszystkie soboty, niedziele i święta.
Ikona Katamarany mogą zabrać na pokład max. 12 pasażerów oraz 8 rowerów.

Kontakt do armatora: tel. 601 22 13 13, e-mail: cit@jeziorozegrzynskie.info
Kontakt do kapitana statku ALBATROS 1 (rejsy po Narwi) – tel. 609 511 417
Kontakt do kapitana statku ALBATROS 2 (rejsy po Bugu) – tel. 609 511 418

Cena 5 zł (płatność kartą płatniczą).Katamarany pasażerskie ALBATROS 1 i ALBATROS 2 są przeznaczone do obsługi ruchu turystycznego oraz przeprawy na Bugu w okolicy Popowa (gmina Somianka) i Kuligowa (gmina Dąbrówka) oraz w pobliżu ujścia Bugu do Narwi (gmina  Serock i Radzymin). Są to małe statki turystyczne, posiadające wszelkie wymagane prawem wodnym uprawnienia do przewozu 12 pasażerów i rowerów.

W sezonie żeglugowym katamarany Albatros 1 i Albatros 2 będą pełniły rolę Mobilnych Punktów Informacji Turystycznej. Ponadto, dzięki wsparciu samorządów Serocka, Dąbrówki, Radzymina,  we wszystkie soboty i niedziele do końca wakacji - uruchomione zostaną  rejsy Bugiem na trasie Serock, Arciechów, Kuligów, Popowo, Cupel, Serock.Strona oglądana 1972 razy.