Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Weź udział w debacie społecznej !!!

Data: 15.03.2019 r., godz. 15.30


15 marca 2019r o godz. 15:30  w Gminnym Centrum Kultury przy ulicy Tadeusza Kościuszki 14a w Dąbrówce, odbędzie się kolejna już debata społeczna z mieszkańcami pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”. Komendant Komisariatu Policji w Radzyminie, Burmistrz Radzymina i Wójt Dąbrówki serdecznie zapraszają mieszkańców Radzymina i Dąbrówki do czynnego udziału w spotkaniu w nowej formule, dotyczącym bezpieczeństwa publicznego.

Komendant Komisariatu Policji w Ząbkach nadkom. Rafał Trzaskoma, Burmistrz Radzymina  Krzysztof Chaciński, Wójt Dąbrówki Radosław Korzeniewski, serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Radzymin oraz gminy Dąbrówka do udziału w debacie społecznej w ramach cyklu "Porozmawiamy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ".

Spotkanie odbędzie się: 15 marca 2019r  o godzinie 15:30 w Gminnym Centrum Kultury i Gminnej Bibliotece Publicznej w Dąbrówce przy ul. Tadeusza Kościuszki 14a. 

Tematem obu spotkań będą przede wszystkim problemy mieszkańców zdiagnozowane na podstawie "Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa", priorytetowe działania dzielnicowych, przedsięwzięcia z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadające na zgłaszane zagrożenia, aplikacja "Moja Komenda" oraz bezpieczeństwo pieszych w ruchu drogowym.

W trakcie trwania debat, oraz po ich zakończeniu mieszkańcy będą mogli bezpośrednio spotkać się i porozmawiać o swoich problemach z policjantami dzielnicowymi.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Radzymina i Dąbrówki oraz powiatu wołomińskiego do udziału w debacie.
Strona oglądana 167 razy.