Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Archiwum aktualności: Wszystkie

Wykaz publikowanych aktualności.
 • Ikona

  Ankieta dotycząca projektowanej linii autobusowej

  10.04.2018
  Szanowni Państwo W związku z opracowywaniem projektu utworzenia nowej linii autobusowej na linii regularnej Wyszków-Kozły przez: Zaścienie, Trojany, Karpin, Dąbrówka, Dręszew, uprzejmie prosimy o wypełnianie ankiet określających zasadność utworzenia linii autobusowej na tym odcinku.
 • Ikona

  Samochód Gminy Dąbrówka na sprzedaż

  06.04.2018
  Pojazd jest własnością Gminy Dąbrówka. Szczegółów udzielimy drogą telefoniczną lub e-mail
 • Ikona

  Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej

  04.04.2018
  24 marca br. na hali przy szkole podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Dąbrówce odbył się Turniej Drużyn Mieszanych w Piłce Siatkowej
 • Ikona

  10 marca br. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. Cypriana Kamila Norwida w Dąbrówce odbył się Turniej Piłki Siatkowej Kobiet o Puchar Wójta Gminy Dąbrówka.

  03.04.2018
  W turnieju wystąpiło 5 drużyn. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym” – w sumie rozegrano 10 spotkań.
 • Ikona

  Poszukiwane osoby świadczące usługi opiekuńcze

  28.03.2018
  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Dąbrówce poszukuje osoby do świadczenia usług opiekuńczych obejmujących pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, opiekę higieniczną, zaleconą przez lekarza pielęgnację oraz w miarę możliwości, zapewnienie kontaktów z otoczeniem.
 • Ikona

  UWAGA SCZEPIENIE LISÓW !!!

  23.03.2018
  W związku z przeprowadzoną w dniach od 20 marca do 20 kwietnia 2018 roku akcją szczepień ochronnych przeciwko wściekliźnie wolno żyjących lisów na terenie województwa mazowieckiego Powiatowy Lekarz Weterynarii w Warszawie przesłał, pismo Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza weterynarii z/s w Siedlcach oraz materiały informacyjne.
 • Ikona

  Kongres Geodetów Polskich

  22.03.2018
  Serdecznie zapraszamy na II Kongres Geodetów Polskich, który odbędzie się w dniach 19-21 kwietnia 2018 w Piotrkowie Trybunalskim. Po sukcesie Kongresu w 2017 roku zależy nam, aby to wydarzenie stało się coroczną tradycją. W tym roku chcemy spotkać się pod hasłem „Równość w Geodezji”. Liczymy na obecność parlamentarzystów, przedstawicieli władz centralnych, administracji geodezyjnej wszystkich szczebli, świata nauki oraz dużych i małych firm geodezyjnych.
 • Ikona

  Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej

  13.03.2018
  Samorząd Województwa Mazowieckiego, mając na uwadze potrzebę promowania produktów żywnościowych wytwarzanych przez mazowieckich producentów żywności organizuje po raz pierwszy Mazowiecki Konkurs Fotografii Kulinarnej.
 • Ikona

  Narodowy Dzień Pamięci "Żołnierzy Wyklętych"

  05.03.2018
  1 marca w Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych, wójt Gminy Dąbrówka Radosław Korzeniewski , zastępca wójta Zenon Zadróżny oraz sekretarz Gminy Michał Strzelecki złożyli kwiaty pod pomnikiem Chwały Oręża Polskiego w Kołakowie oddając hołd poległym żołnierzom polskim.
 • Ikona

  Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi

  16.02.2018
  W ramach lokalnych akcji profilaktycznych samorządy mają możliwość organizacji badań dla swoich mieszkańców. Jednym z obecnie funkcjonujących jest Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi, finansowany przez Ministerstwo Zdrowia. Badania w ramach tego Programu są bezpłatne dla kobiet w wieku 50-69 lat.
Strona oglądana 105387 razy.