Gmina Dąbrówka
Oficjalny Serwis Informacyjny

Kontakt z Urzędem Gminy: (29) 757-80-02 urzad@dabrowka.net.pl

Jesteś tutaj:

Główna treść strony

Prezentacja

Szanowni Państwo,

W imieniu władz samorządowych Gminy Dąbrówka serdecznie witam odwiedzających nas gości - zarówno turystów, jak i potencjalnych inwestorów. Nasza lokalna społeczność jest otwarta i życzliwa, a także rozumie, że nowoczesna gmina, by się rozwijać, musi przyciągać zarówno nowe inwestycje, jak i ludzi, którzy pomogą wzmocnić jej potencjał.

Urząd Gminy Dąbrówka jest jednostką samorządu terytorialnego, która za cel stawia sobie jak najlepszą obsługę interesantów, zarówno mieszkańców naszej gminy, jak i osoby czy podmioty gospodarcze, które trafią do nas po raz pierwszy. Jako Wójt Gminy Dąbrówka staram się, by urząd gminy pracował coraz lepiej, a urzędnicy w sposób kompetentny i życzliwy podchodzili do osób nas odwiedzających.

Gmina Dąbrówka to miejsce atrakcyjne dla tych wszystkich, którzy szukają chwili wytchnienia od miejskiego zgiełku. Północną granice naszej gminy wyznacza bowiem wijąca się linia rzeki Bug z licznymi obszarami Natura 2000. Staramy się rozwijać naszą bazę rekreacyjną i w 2015 r. uruchomić pierwszą w gminie ogólnodostępną plażę w Kuligowie.

Gmina Dąbrówka to także idealne miejsce do prowadzenia inwestycji, także tych na większą skalę, o ile nie wiążą się one z nadmierną ingerencją w środowisko naturalne, które staramy się chronić. Południową część gminy przecina droga ekspresowa S8, którą do stolicy jest zaledwie 25 km. W bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej wciąż jest dużo terenów inwestycyjnych. Nasz urząd oferuje inwestorom daleko idącą pomoc i otwartość. Rozumiemy, że inwestycje, to nowe miejsca pracy, to lepsze jutro dla nas wszystkich.

Zapraszamy - przyjeżdżajcie do nas, by odpocząć... lub inwestować.
Wójt Gminy Dąbrówka
Radosław Korzeniewski
Strona oglądana 21267 razy.